Email

BT-Audi - Moduł Bluetooth ViseeO

Ocena: Nie ma jeszcze oceny
Cena
Cena sprzedaży brutto: 1590,00 zł
Cena sprzedaży netto: 1292,68 zł

>
audi-mmi-viseeo
  • audi-mmi-viseeo

Szczegóły produktu

Moduł Bluetooth ViseeO Mosto przeznaczony jest do samochodów Audi MMI 2G. Umożliwia on bezprzewodowe podłączenie telefonu i prowadzenie rozmów przez samochodowy system audio. W momencie nadejścia połączenia, radio automatycznie wycisza się, a w głośnikach auta słyszany jest dźwięk dzwonka i następnie nasz rozmówca. Na wyświetlaczu pojawia się numer rozmówcy lub jego nazwa zapisana na liście kontaktów. Zestaw umożliwia również prowadzenie rozmów w trybie dyskretnym.

Sterowanie telefonem możliwe jest za pomocą przycisków na kierownicy oraz bezpośrednio z poziomu radia. W ten sam sposób można przeglądać listy połączeń oraz zarządzać książką telefoniczną. Aby nawiązać połączenie wystarczy wybrać kontakt z książki telefonicznej lub ręcznie wprowadzić numer.

Dodatkowo moduł umożliwia bezprzewodowe przesyłanie muzyki zapisanej w pamięci telefonu do samochodowego systemu audio (wymagane włączenie dodatkowych opcji w systemie - zapytaj o więcej szczegółów).

Po wejściu do auta i uruchomieniu silnika, moduł Bluetooth automatycznie łączy się z telefonem komórkowym. Nie ma nawet potrzeby wyjmowania go z kieszeni czy torebki.


Zestaw głośnomówiący Bluetooth umożliwia:

- Odbieranie / odrzucanie / kończenie połączeń z poziomu radia lub przyciskami na kierownicy
- Wyświetlanie numeru osoby dzwoniącej oraz pełnej książki telefonicznej
- Przełączanie rozmowy zestaw / telefon (rozmowa dyskretna)
- Możliwość sparowania do trzech telefonów
- Automatyczna synchronizacja książki telefonicznej
Współpraca z siecią MOST
- Układ redukcji szumów i zapobiegania sprzężeniom

 Zestaw współpracuje także z MMI Basic 

Opinie

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.