Email

Moduł USB - Range Rover

Freelander 2 Typ LF (2006-2014)
Vogue L322 (2004-2009)
Ocena: Nie ma jeszcze oceny
Cena
Cena sprzedaży brutto: 990,00 zł
Cena sprzedaży netto: 804,88 zł

>
t-usb
  • t-usb

Szczegóły produktu

Moduł USB dedykowany do samochodów Range Rover. Umożliwia odtwarzanie plików MP3, WMA i ACC w wysokiej jakości. Radio zarządza urządzeniem tak jak zmieniarką płyt CD a sterowanie urządzeniem (zmiana katalogów i utworów) odbywa się z poziomu radia lub za pomocą przycisków na kierownicy.

Aby cieszyć się swoimi utworami w samochodzie, wystarczy włożyć do gniazda USB pendrive z nagranymi utworami. Zawartość pamięci USB pokazywana jest dodatkowo na wyświetlaczu radia.

 

Moduł USB Range Rover

- port USB (testowane do 64 GB) 
- obsługa plików muzycznych - MP3, WMA, AAC
- wyświetlanie ID3 tag
- wysoka jakość dźwięku
- sterowanie przyciskami na radiu lub kierownicy 
- wznawiane odtwarzania od zapamiętanego miejsca
- obsługa do 15 folderów
- do 99 utworów w folderze 
- możliwość aktualizacji oprogramowania
- możliwość pozostawienia podpiętej istniejącej zmieniarki CD 


Urządzenie przeznaczone do samochodów Land Rover Freelander 2 Typ LF (2006-2014) oraz Range Rover Vogue L322 (2004-2009) MOST.

 

Moduł można rozbudować dodatkowo o:

Rozszerzenie modułu o złącze AUX Line-IN 3,5 mm umożliwia podłączenie np. odtwarzacza mp3, telefonu komórkowego, itp. poprzez złącze słuchawkowe.

Adapter można rozbudować o możliwość podłączenia iPod / iPhone. Dzięki temu zyskujemy zmianę playlist / utworów z poziomu radia i przyciskami na kierownicy oraz ładowanie akumulatorów.

 

Istnieje również opcja dołączenia adaptera Bluetooth, który rozszerza możliwości zmieniarki o funkcje zestawu głośnomówiącego oraz pozwala na bezprzewodowe przesyłanie plików muzycznych zapisanych w pamięci telefonu. 

  

Opinie

Nikt jeszcze nie oceniał tego produktu.